Výroba betonového zboží a zpracování přírodního kamene

Kamenické služby

Na základě vašich přání jsme rozšířili kamenickou výrobu o další kamenické služby. Díky tomu si nyní můžete nechat opravit, upravit, nebo renovovat kamenické výrobky. Tento servis oceníte zejména v případě hřbitovní architektury – pomníků a kamenných hrobů.

  • Čištění pomníků a kamenných obrub.
  • Přisekávání nápisů na pomníky.
  • Prodej hřbitovních doplňků.
  • Broušení kamenných pomníků.

Chcete znát cenu požadované služby? Kontaktujte nás nyní.

Čištění pomníků a obrub

Ať se o pomníky staráte jakkoliv, postupem času ztrácejí svůj čistý vzhled. To platí zejména u hrubých kamenných pomníků, které zkrátka nelze důkladně vyčistit běžnými postupy. Chcete-li vrátit pomníkům jejich původní vzhled, obraťte se na nás. Disponujeme potřebnou technikou a čištění pomníku provedeme za vás. Stejně snadno vám vyčistíme i kamenné obruby hrobů, nebo jiné kamenné výrobky.

Čištění pomníků a obrub provádíme přímo na místě, bez nutnosti pomník kamkoliv přemisťovat. Kontaktujte nás nyní a získejte podrobnější informace.

Tesání nápisů do kamene

Provádíme vysekávání nápisů do kamenných náhrobků a pamětních desek s maximální přesností a v mnoha variantách písma. Kamenné nápisy vám také rádi zrenovujeme, nebo rozšíříme. Snadno tak přidáte jakýkoliv nápis na již hotový pomník. Tesání nápisů do kamene provádíme přímo na místě. Naši pracovníci přijedou a upraví či rozšíří nápis přesně podle vašeho přání. Kontaktujte nás. Ochotně vám zodpovíme jakékoliv dotazy.

Broušení kamenných pomníků

V některých případech nelze docílit původního vzhledu kamenných pomníků pouhým čištěním, ale je zapotřebí provést nové broušení. Tuto proceduru je nutné provádět v naší dílně. I v tomto případě to pro vás neznamená žádné starosti. Přijedeme, pomník odborně oddělíme a odvezeme ho k nám a profesionálně přebrousíme. Získáte tak pomník, který bude vypadat jako nový. To vše za rozumnou cenu a v krátké dodací lhůtě.

Zeptejte se nás na podrobnosti, volejte nebo piště nyní.